O firmie Bring

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednym z największych operatorów pocztowych i logistycznych w regionie nordyckim.

Bring truck

Nasza globalna sieć

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednym z największych operatorów pocztowych i logistycznych w regionie nordyckim.

Dzięki lokalnym działom i sieciom agencji na całym świecie możemy dostosowywać rozwiązania do Twoich potrzeb, bez względu na to, gdzie jesteś.

Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej dostawy, możemy znaleźć rozwiązanie, które ułatwi codzienne życie i będzie bardziej przewidywalne. 

Stale rozwijamy i ulepszamy nasze usługi, naszym celem jest stanie się najbardziej przyszłościową grupą transportową i logistyczną na świecie, aby Ty, nasz Klient, zawsze był w dobrych rękach.

Nasze priorytety

Bring przyjazny dla środowiska

Jesteśmy zaangażowani w efektywne rozwiązania środowiskowe, aby jak najmiej negatywnie wpływać na środowisko. Naszym celem jest ograniczenie emisji CO2 o 40% do 2020 roku.

Dlatego w ostatnich latach wdrożyliśmy szereg środków mających na celu zmniejszenie naszego wpływu na środowisko. Obejmuje to między innymi skupienie się na ekologicznych pojazdach i paliwie przyjaznym dla środowiska. Ponad 1000 naszych pojazdów w grupie jest elektrycznych, co oznacza przyjazne dla środowiska dostawy.

Pracujemy nad zwiększeniem świadomości ekologicznej wśród naszych pracowników i menedżerów. W ten sposób stajemy się coraz bardziej ekologicznym partnerem logistycznym.

W 2014 r. Zdobyliśmy Nagrodę Logistyczną i Transportową NHO (Næringslivets Hovedorganisasjon - Confederation of Norwegian Enterprise). Razem jesteśmy siłą napędową w ulepszaniu globalnego środowiska i klimatu.