Praca i kariera w Bring

Praca i kariera w Bring Intermodal.

Bring employees

Praca w firmie Bring

Bring jest firmą o wysokich standardach moralnych i etycznych i jako taki jest satysfakcjonującym miejscem pracy. Szczegóły naszych aktualnych ofert pracy i procesu składania wniosków znajdują się na tej stronie.

Pracować dla Bring

Bring to wymagające ale satysfakcjonujące miejsce do pracy dla ambitnych. Chcemy nieustannie ulepszać siebie i oferowane przez nas usługi. Od czasu do czasu poszukujemy nowych pracowników, oferując zatrudnienie na stałę. Na tej stronie znajdziesz szczegóły naszych aktualnych ofert pracy.

Nawet jeśli nie mamy żadnych wolnych miejsc, wyślij nam swoje dane kontaktowe i aktualne C.V. Jeśli pojawią się nowe możliwości, skontaktujemy się z tobą.

Wakaty

Kim jesteśmy? Bring jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Skandynawii i należącym do państwowego koncernu Poczty Norwegii (Norway Post). Bring jako grupa zatrudnia ponad 2000 pracowników, posiada biura w 9 krajach, obsługuje flotę ponad 2000 naczep, obsługuje ponad 660 ciężarówek dystrybucyjnych i dysponuje około 250 000 m² powierzchni magazynowej.

W Polsce działamy w trzech oddziałach i zatrudniamy pracowników na różnych stanowiskach, od administracji i finansów po spedycję krajową i międzynarodową. 

Nasza firma stale się rozwija, tworzymy nowe miejsca pracy w różnych działach naszej organizacji.

Chcesz do nas dołączyć