Transport drogowy

Oferujemy przewozy całopojazdowe w relacjach krajowych i międzynarodowych (specjalizacja Norwegia, Szwecja, ale także krajowe i cała Europa Środkowo-Południowa).

  • Nasze usługi obejmują przewozy towarów neutralnych i niebezpiecznych (ADR), przewozy kontenerów, jak również ładunków paletyzowanych.
  • Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami, których to samochody wyposażone są w telefony komórkowe i systemy GPS, dzięki czemu utrzymujemy stały monitoring powierzonych nam ładunków.

Wysoki poziom usług świadczonych przez naszą Firmę, to przede wszystkim zasługa doświadczonej kadry, która od samego początku dba o każdy szczegół realizowanego zlecenia.


Ceny i informacje 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

W sprawie wycen transportów i szczegółowych informacji dotyczących naszych usług, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści przygotują rozwiązanie najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. 

Współpraca

Kompleksowość usług

W ramach współpracy z Naszymi Klientami, dopasowujemy nasze rozwiązania tak, aby sprostać ich najsurowszym wymaganiom. Doradzamy także w zakresie organizacji i przygotowania towarów do transportu.

Krok po kroku

Transport

Przewozy promowe samochodów i naczep do Skandynawii, odbywa się w relacjach:

•    Świnoujście – Ystad:
•    Świnoujście – Trelleborg:
•    Gdynia – Karlskrona:

Dodatkowo w relacjach:
Rostock – Trelleborg oraz Travemünde – Trelleborg